Великий Бичків

Předchozí Zpět Následující

Ze stanice vedlo několik vleček, konkrétně tato mířila zpátky k jihu na břeh Tisy a byla zřejmě jednou z prvních zrušených.Великий Бичків, UKR 5. 8. 2018

Ze stanice vedlo několik vleček, konkrétně tato mířila zpátky k jihu na břeh Tisy a byla zřejmě jednou z prvních zrušených.Ze stanice vedlo několik vleček, konkrétně tato mířila zpátky k jihu na břeh Tisy a byla zřejmě jednou z prvních zrušených.Ze stanice vedlo několik vleček, konkrétně tato mířila zpátky k jihu na břeh Tisy a byla zřejmě jednou z prvních zrušených.Ze stanice vedlo několik vleček, konkrétně tato mířila zpátky k jihu na břeh Tisy a byla zřejmě jednou z prvních zrušených.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2026-05-08]
Dostupné z: https://www.spravnym.smerem.cz/obrazek/Temata/Velykyj_byckiv_zst/velykyj_byckiv_zst_4.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze